znajdz produkt
Komentarze i oceny [27]  
UCHWYTY DO PLAZM / LCDUCHWYTY DO PROJEKTORÓWUCHWYTY DO GŁOśNIKÓWPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEuchwytyuchwytyuchwytyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE         NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

NOWE SERIE UCHWYTÓW VOGELS 8000: MOTION, MOTION+ i SUPERFLAT™

Powiększ

Seria 8000 firmy Vogels pozwala użytkownikom dać się ponieść doznaniom oferowanym przez ich płaskie telewizory w stopniu do tej pory niespotykanym.

SERIA MOTION i MOTION+
Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości swojego kina domowego, musisz go oglądać siedząc na wprost. Oglądając telewizor pod kątem tracisz ok 30% obrazu. Uchwyty z serii Motion są idealne do obracania telewizorów o 45 stopni w obie strony.

Uchwyty z serii Motion+ 8000 pozwalają obracać telewizor w celu zapewnienia jak najlepszego pola widzenia. Telewizor można obrócić o 75 stopni w obie strony. Można go również odwrócić, aby uniknąć odbicia na ekranie promieni słonecznych lub innych świateł padających z zewnątrz.

SERIA SUPERFLAT™
Największą zaletą płaskiego telewizora jest niewielka ilość zajmowanego przez niego miejsca w porównaniu z dużym tradycyjnym telewizorem. Wieszając telewizor na ścianie jak obraz, można zaoszczędzić dużo miejsca i jednocześnie uzupełnić wnętrze o elegancki dodatek. odległość między ściana a uchwytami SuperFlat™ z serii 8000 to zaledwie 2 centymetry, co wystarcza w zupełności do zapewnienia odpowiedniej wentylacji i miejsca na kable. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy klient zamierza oglądać telewizję, siedząc na wprost.

STOJAKI SERII 8000
Jeśli potrzeba większej elastyczności, by móc ustawić telewizor w dowolnym miejscu, idealnym rozwiązaniem jest stojak z serii 8000. Zajmuje mniej miejsca niż szafka, umożliwiając jednocześnie umieszczenie odtwarzacza DVD lub konsoli do gier pod telewizorem. Użytkownik może zamontować telewizor w wybranym przez siebie położeniu oraz ukryć kable i gniazdka zasilania w maskownicy i podstawie.

AKCESORIA
Większość użytkowników ma wiele dodatkowych urządzeń dostarczających rozrywki: odtwarzacz DVD, konsolę do gier lub przystawkę STB. Można je łatwo uporządkować przy użyciu jednego z oferowanych akcesoriów. Maskownica zgrabnie kryje kable na całej długości od miejsca montażu w ścianie do podłogi. Półka do urządzeń AV może z łatwością pomieścić pod płaskim telewizorem trzy różne urządzenia.PRODUKTY SERII 8000

seria \ rozmiar S
19 - 26 cali
M
26 - 37 cali
L
32 - 50 cali
XL
40 - 65 cali
Zakres
regulacji
Pozycja
prostopadła
System
modułowy
Autolock SMM SPS CIS
MOTION + EFW 8145 EFW 8245 EFW 8345   150° x x x x x x
MOTION EFW 8125 EFW 8225 EFW 8325 EFW 8425 90°   x x x x x
SUPERFLAT™ EFW 8105 EFW 8205 EFW 8305 EFW 8405     x x      
STATYWY     EFF 8340   60°     x x   x
AKCESORIA Moduł regulacji pionowej EFA 8810 S/M
Moduł regulacji pionowej EFA 8820 L/XL
Osłona kabli EFA 8835
Osłona kabli EFA 8840
Półka na statyw EFA 8825
Płyta montażowa EFA 8890 M
Płyta montażowa EFA 8895 L


Pozycja prostopadła to opcja która umożliwia regulację poziomą telewizora w pełnym zakresie ± 90° oraz ustawienie pod kątem 90° do ściany co pozwala na oglądanie telewizji z dowolnego miejsca w pokoju.
Autolock® to blokada uchwytu umożliwiająca zabezpieczenie telewizora w ustalonej pozycji jednym kliknięciem.
SMM (Smart Movement Mechanism) umożliwia zmianę pozycji uchwytu z użyciem niewielkiej siły. Dzięki niemu nawet największy telewizor można z łatwością przesunąć jednym palcem.
SPS (Screen Protection System) zapewnia ochronę ekranu i ściany. Chroni telewizor przed uderzeniem w ścianę podczas obracania.
CIS (Cable Inlay System) pozwala na ukrycie kabli wzdłuż uchwytu. Aby dodatkowo ukryć i poprowadzić kable do podłogi należy użyć maskownicy z serii 8000 (patrz tabela powyżej)