znajdz produkt
Komentarze i oceny [27]  
UCHWYTY DO PLAZM / LCDUCHWYTY DO PROJEKTORÓWUCHWYTY DO GŁOśNIKÓWPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEuchwytyuchwytyuchwytyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE         NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

NOWA SERIA UCHWYTÓW THIN DO ULTRA-PŁASKICH TELEWIZORÓW LED

Powiększ

WYBÓR UCHWYTU DO ULTRA-PŁASKIEGO TELEWIZORA
Założeniem płaskich uchwytów do telewizorów LCD, LED i plazmowych powinno być maksymalne dopasowanie się do otoczenia czy też "wtopienie się w tło". Jest to możliwe właśnie dzięki nowym uchwytom "praktycznie niewidocznej" serii THIN. Seria ta została zaprojektowana z myślą o nadaniu jak najlepszego wyglądu oraz zapewnieniu bezpiecznego i solidnego mocowania dla telewizora. Ponadto dzięki nowym uchwytom serii THIN możliwy jest obrót, pochylenie lub sterowanie położeniem ekranu za pomocą pilota w celu optymalnego dostosowania do potrzeb oglądającego.

STYLOWO i PRAKTYCZNIE
Jeśli chcesz zamontować telewizor LED bliżej ściany seria uchwytów THIN firmy Vogels zapewni odpowiednie rozwiązanie. Każdy z modeli serii THIN jest ultra-płaskim uchwytem montażowym zapewniającym łatwy dostęp do przewodów znajdujących się z tyłu telewizora, oraz odpowiednią cyrkulację powietrza w obrębie wymagających chłodzenia części. Pomimo płaskiej i lekkiej konstrukcji uchwytu zapewniają bezpieczne i trwałe mocowanie z praktycznie dożywotnią gwarancją jakości od wiodącego producenta akcesorii audio-video firmy Vogels.

SERIA 4 UCHWYTÓW DO TV LED
Nowa linia kompaktowych uchwytów THIN 300 powstała w oparciu o rozległe badanie przeprowadzone wśród konsumentów i użytkowników płaskich telewizorów. W rezultacie seria THIN zawiera 4 uchwyty: 1 uchwyt TV z pilotem umożliwiającym zdalne sterowanie oraz 3 standardowe uchwyty TV. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o współpracy z najbardziej popularnymi przekątnymi ekranów w zakresie 32 - 55 cali, wadze w zakresie do 25 kg (THIN 305 do 40 kg) i grubości ekranu w zakresie do 45 mm (THIN 305 do 150 mm).

DOPASOWANIE DO WSZYSTKICH POTRZEB ZWIĄZANYCH Z OGLĄDANIEM TV
Jeśli szukasz właściwego uchwytu do nowego ultra-płaskiego telewizora LED możesz być pewien że rewolucyjna seria uchwytów THIN firmy Vogels zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w tym zakresie. Bez względu na miejsce montażu zarówno telewizor jak i uchwyt wkomponują się "bezszwowo" w wystrój otoczenia.

KTÓRY Z MODELI UCHWYTÓW SERII THIN PASUJE DO TWOJEGO TV ?
Aby odpowiedzieć na to pytanie firma Vogels przygotowała aplikację FlatscreenFitter® umożliwiającą wybór odpowiedniego uchwytu w zależności od posiadanego modelu telewizora. Wystaraczy wpisać w polach konfiguratora jego markę (brand), przekątną ekranu w calach (size) i symbol (type). Po wyszukaniu optymalnego modelu wprowadź jego symbol w okienku wyszukiwarki na tej stronie lub wyszukaj w katalogu aby zapoznać się ze szczegółowym opisem, zdjęciami lub złożyć zamówienie.

- Przejdź do konfiguratora uchwytów FlatscreenFitter® >>>

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE UCHWYTÓW SERII THIN
• Praktycznie niewidoczny montaż
• Minimalny odstęp od ściany
• Płaska i stylowa konstrukcja
• Możliwość dopasowania ustawienia
• Stabilne zawieszenie
• Bezpieczna konstrukcja odporna na wstrząsy
• Szeroka funkcjonalność
• Pełen zakres uchwytów
• Zestaw śrub montażowych w komplecie
• Kołki renomowanej firmy Fischer
• Dożywotnia gwarancja
• Łatwy montaż

ZOBACZ RÓWNIEŻ
- katalog uchwytów serii Thin 300 >>>
- katalog uchwytów serii Thin 200 >>>